Szanowni Państwo,

ekipa filmowa z naszego Gimnazjum (a właściwie obu Szkół - Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, bo to nasi absolwenci) bierze od początku roku szkolnego udział w ogólnopolskim konkursie filmowym "Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej".

Bogdan, Olaf i Jasiek - ekipa 42 Warszawa - dotarli do finału konkursu (na 48 ekip z liceów i (zaledwie kilku) gimnazjów z całej Polski do finału dotarło tylko 12 drużyn).

Od dziś do 28 maja trwa głosowanie na najlepszy film w kategorii amatorskiej. System głosowania wygląda tak, że na poszczególne produkcje mogą głosować wszyscy chętni, bez ograniczeń w rodzaju rejestracji w systemie (z jednego komputera można zagłosować tylko raz). Siłą rzeczy reprezentanci dużych szkół mają większe szanse - liczniejsze grono kolegów.

Mam ogromną prośbę - wspomóżmy naszych reprezentantów!

Aby zagłosować należy wejść na stronę http://www.filmnahoryzoncie.com.pl/ i tam na samym początku jest dział "Projekty filmowe ukończone!".

Pod zdjęciem jest tekst: "Zachęcamy również do głosowania zarówno na filmy z wersji BASIC jak i z wersji PRO, które można znaleźć można tutaj i tutaj" - (ekipa 42 Warszawa, film  w wersji BASIC). Tam wystarczy kliknąć na pierwsze słowo "tutaj"  w ostatnim zdaniu i otwiera się szablon głosowania.

Dziękujemy za głosy!