Wczoraj, 25 czerwca, w naszym gimnazjum odbył się apel, na którym  uczniowie z najwyższą średnią otrzymali nagrody za swoja ciężką pracę.

Poza tym nagrodzeni zostali Ci, którzy uzyskali  wyróżnienia w konkursie języka angielskiego ENGLISH ACE 2014 i Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.

Słodkie wyróżnienia zostały  przyznane osobom, które miały 100% frekwencję lub/i nigdy się nie spóźniały lub/i nigdy nie dostały punktów ujemnych z zachowania lub/i  uzyskały największą liczbę punktów dodatnich.

Doceniliśmy też uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/2014 zaangażowani byli w stały wolontariat na rzecz świetlicy Caritasu albo przedszkola integeacyjnego.

Serdecznie gratulujemy: Bogdanowi Białkowi, Zuzannie Zielińskiej, Małgosi Zawadzkiej, Marysi Miron, Olafowi Dąbrowskiemu, Mateuszowi Goebelowi, Jerzemu Traczyńskiemu, Jeremiemu Demiańczukowi, Łukaszowi Niemotce, Bartkowi Bergerowi, Martynie Cyganek, Alanowi Żaczkowi, Agacie Wolfowicz, Julii Grochulskiej, Amelii Kucińskiej, Piotrkowi Rzepeckiemu, Antkowi Rzepce, Ani Szyszko, Hani Wiercińskiej, Marcie Boj, Karolinie Lehmann, Basi Stypule, Maćkowi Szulcowi, Emilce Hołody, Szymonowi Oktabie i Natalce Michałowskiej.