Miesiąc luty rozpoczyna serię spotkań z ciekawymi ludźmi sportu, którzy będą starać się przybliżać Wam różne dyscypliny. Te mniej znane np. szermierka, pole dance, rugby, a także i 8te, które uważacie za nudne.... ;) Nudy tu nie zaznacie, ponieważ ludzie, których poznacie, poświęcają tym formom aktywności całe swoje życie i serce! Przekonajcie się o tym sami...

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć na lekcji wychowania fizycznego wspaniałych trenerów Akademii Warsaw Basket: Witolda Zygierewicza, Marcina Waśkiewicza, Rafała Jarkiewicza i Andrzeja Klimkiewicza. Ludzi, których głównym celem jest propagowanie koszykówki w szkołach na terenie całej Warszawy. Ich wieloletnie doświadczenie zawodnicze i trenerskie pozwoliło na wydobycie z tej dyscypliny tego co najpiękniejsze, tego co sami cenią najbardziej w tym sporcie i co chcieliby pokazać młodzieży. Według nich dwie rzeczy, które nadają charakter koszykówce to praca zespołowa i rywalizacja.

Trenerzy przygotowali dzisiejsze zajęcia w formie obwodu ćwiczebnego składającego się z sześciu następujących po sobie stacji. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta mieli okazję zapoznać się z bardziej dynamicznymi formami doskonalenia szybkości oraz rywalizacji w dwójkach.
     Uczniowie byli bardzo zaangażowani, a ich zadowolone miny mówią same za siebie.

Dziękujemy i chcemy więcej!

Zdjęcia dzięki uprzejmości warsawbasketball.com