Boisko 3 1Szanowni Państwo,

dziesięć lat temu oddaliśmy do użytku nasze przyszkolne boiska. Były one wtedy bardzo nowoczesne, przygotowane dużym nakładem środków. Od tego czasu codziennie korzysta z nich około 500 osób – głównie uczniów naszej szkoły, ale także członków klubów sportowych i innych chętnych z okolicy. Niestety, tak intensywna eksploatacja sprawiła, że nawierzchnia boisk jest już mocno zniszczona.

Modernizacja boisk jest konieczna, a jej koszt wyniesie 250.000 pln. Ponieważ kwota ta jest niebagatelna, postanowiliśmy zawalczyć o środki z budżetu Miasta i przygotowaliśmy projekt do budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Został on przyjęty przez Miasto bez żadnych zastrzeżeń, dopuszczony do głosowania.

Gorąco apelujemy o solidarność i prosimy, aby zagłosowali Państwo na nasz projekt.
 
Głosować można od 14 do 24 czerwca :
• elektronicznie (należy posiadać adres e-mail)
• poprzez kartę papierową (osobiście w dowolnym urzędzie dzielnicy naszego miasta).
 
Głosujemy  online na stronie:
 
 
projekt nr 7 dzielnica Bielany, obszar Wrzeciono/Młociny.
 
 To może zająć Państwu tylko kilka minut, a dzieciom i młodzieży umożliwi
korzystanie z nowszych, lepiej wyposażonych i przede wszystkim bezpieczniejszych boisk. 
 
Każdy mieszkaniec Warszawy może zagłosować na nasz projekt – także dzieci oraz mieszkańcy innych dzielnic niż Bielany.
 
 Zachęcamy więc do przekazywania naszej prośby swoim krewnym i znajomym, tak aby pomóc nam zdobyć jak najwięcej
głosów.
 To nasza wspólna sprawa!
 
Z góry bardzo dziękuję za Państwa pomoc.
 
Z poważaniem
Mirosława Piasecka - Galas

 

 

r

l sp

logo

 STALE

WSPÓŁPRACUJEMY:

logo LS

Fundacja Dzielo Nowego Tysiaclecia

mw-logo