Szanowni Państwo, w sobotę 25 września zawieźliśmy w okolice Wilkowa koło Kazimierza nad Wisłą dary, przekazane przez Państwa dla rodziny Smulików i Piątków.

Szczególną radość sprawiły dzieciom rowery, która służą nie tylko rekreacji, ale przede wszystkim są środkiem transportu w drodze do szkoły.

Wszystkie inne rzeczy: pościel, koce, odzież itp. są w poszkodowanych rodzinach bardzo potrzebne - Smulikowie i Piątkowie żyją w naprawdę trudnych warunkach, a droga ku "normalności", którą muszą pokonać - jest bardzo długa i trudna.

Serdecznie dziękuję pani Justynie Dziedziejko, pomysłodawczyni zbiórki i mężowi pani Justyny, panu Romanowi, który zawizół dary oraz panu Tomaszowi Madejowi, który prowadził drugi samochód z naszego "konwoju". Bardzo dziekuję pani Barbarze Kaliciuk i panu Tomaszowi Polanowskiemu, którzy razem z pania Justyną w piatek 24 września segregowali i pakowali przekazane przez rodziców przedmioty oraz pani Karolinie Sokołowskiej, która w dniu zebrania gromadziła z panią Justyną wpisy na naszych "listach zbiórkowych".

Część rzeczy, przekazanych przez państwa zatrzymaliśmy w szkole - z pewnością wkrótce znajdzie się kolejna rodzina, której te dary przekażemy.

Raz jeszcze wszystkim dziękuję.                                                                                                                                                           Marzanna Leociak