Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i hojne obdarowanie aukcji i pełne determinacji licytowanie, za pracę przy grillu, w kawiarence, we "francuskiej" naleśnikarni, za rewolucyjny pomysł cukrowej waty; bardzo napracowały się mamy w tzw. rękodziele i spiżarni, w antykwariacie, w sali absolwentów, a ojcowie - przy fotografowaniu siłaczy i dam oraz promowaniu naszych "rocznicowych" koszulek.

Loteria wymagała ogromnej pracy i szczodrości - fantami były zachwycone i dzieci i dorośli; podziwiamy rodziców dyżurujących w sali zabaw i tych, którzy na boisku pilnowali bezpieczeństwa amatorów silnych wrażeń (zjazd na linie!); wielkim sukcesem była sala eksperymentów naukowych, a świetną zabawą budowanie w stylu XXL (jeszcze lepszą dekonstrukcja budowli....); pokazy baletowe i taneczne kwalifikują nasze dzieci i ich instruktorów do udziału w Mam talent... Spektakl gimnazjalistów był prawie profesjonalny!

Bardzo dziękujemy za wszystkie przygotowane smakołyki: ciasta, sałatki, gorący krupnik i pieczone kasztany oraz błękitny tort z biedronką. I jakby było mało - mamy jeszcze na pamiątkę wspaniałe plakaty, zakładki, kartki pocztowe i rewelacyjne tablice z historią szkoły; bardzo dziękujemy artyście w masce, który występował dla nas na 1. piętrze i sprzedawcy gazetki Podstawówka; na koniec - serdecznie dziękujemy tym, którzy zostali po pikniku, żeby szkołę XXL zamienić z powrotem w miejsce do nauki.

Raz jeszcze wszystkim dziękujemy.

Z serdecznością

organizatorki Hanna Sławińska, Ola Kłoczewiak-Wielgosz