Pielgrzymka przymierza rodzin

11 czerwca 2017 roku odbędzie się piesza pielgrzymka całego Przymierza Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie, zamiast corocznej pielgrzymki do Miedniewic. Wyruszamy o godzinie 11.30 spod stacji metra Kabaty, a Msza św. w sanktuarium przewidziana jest na 13.30.

 

Trasa wiedzie na południe, przez Las Kabacki do czerwonego szlaku, następnie czerwonym szlakiem na wschód do skarpy powsińskiej. Na skarpie przewidujemy półgodzinny postój, na odpoczynek i posiłek. Później schodzimy ze skarpy i znów czerwonym szlakiem na wschód dochodzimy do sanktuarium. W programie pielgrzymki przewidziana jest krótka konferencja (w pierwszej części) i różaniec (w części drugiej), no i oczywiście śpiew pomagający nam w marszu.

 

Cała trasa to około 4 km.

 

W sanktuarium zostanie odprawiona Msza św., a po mszy zostaną wręczone nagrody dla Wybitnych Wychowawców Przymierza Rodzin, prowadzących grupy dziecięce i młodzieżowe przy parafiach.

 

Zakończenie pielgrzymki przewidziane jest na ok. godz. 15. Z Powsina do Warszawy można bez trudu dojechać autobusem miejskim.

 

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Przymierza Rodzin do uczestnictwa w tym wydarzeniu.


 

r

l sp

logo

 STALE

WSPÓŁPRACUJEMY:

logo LS

Fundacja Dzielo Nowego Tysiaclecia

mw-logo