Wyjazd integracyjny klasy 7T

20170906 11460314 września po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w kościele św. Michała Archanioła, klasa 7t wyruszyła na swój wyjazd integracyjny do podwarszawskiej Podkowy Leśnej. Tam spędziliśmy 3 dni w otoczeniu pięknych lasów i pierścieni klimatycznych uliczek o zoologicznych nazwach. Co już jest tradycją naszej szkoły, zostaliśmy przyjęci w domu należącym do Stowarzyszenia Przymierze Rodzin. Integrowaliśmy się poprzez wiele rozmaitych gier i zabaw, a także przygotowując wspólne posiłki. Kapryśna aura nie pozwalała nam często opuszczać domu, lecz nie przeszkadzało nam to wspólnej pracy i nie przysporzyło momentów nudy. 14-osobowa 7t pod opieką Pani Kasi Murzyn i Pana Adama Kowalika zgłasza gotowość do działania!