Szkoły Przymierza Rodzin spotykają się czasem na wspólnych imprezach. To okazja do zaprezentowania wszystkiego, co w szkołach naszych najlepsze i najbardziej przyciągające. Jesienny piknik szkolny, rodzinny rajd rowerowy, wspólna gra terenowa na orientację, finał Tygodnia Teatralnego, wspólne pieczenie pierników, kolędowanie to okazje do mniej formalnego spotkania się dzieci i młodzieży naszych szkół, ich rodzin oraz nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziny na te spotkania.

Rodzinne zawody biegowe

bieg107.10.2018r. na Polanie Powsińskiej, w Lesie Kabackim odbyły się VII Rodzinne Zawody Biegowe. Pogoda dopisała! Od samego rana było ciepło, przyjemnie i słonecznie. O godzinie 9:30 na starcie, do biura zawodów zgłosiło się łącznie 14 rodzin.

W tym roku w kategorii rodzinnej wygrali p.Rudnik zdobywając 230pkt, na drugim miejscu p.Mrozowscy 200pkt. i trzecie miejsce dla p.Coddington 185pkt. Oprócz klasyfikacji rodzinnej prowadzona była również klasyfikacja indywidualna. Bieg najmłodszych (klasy 1-2 i młodsi) wygrała Marysia Skraba, w klasach średnich (klasy 3-4) wygrała Iga Rudnik, a w najstarszych (klasy 5-6) Hela Salak.
W kategorii dorosłych pierwszą kobietą na mecie była Joanna Gradoń a pierwszym mężczyzną Paweł Mrozowski. Jego dzisiejszy czas 6:48:49 jestbieg5 aktualnym rekordem naszej dwu-kilometrowej leśnej trasy :)

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym bez których impreza ta nie byłaby tak udana. Dziękuje Pani Dyrektor za obecność, doping i wspieranie biegnących, Grażynie Komorowskiej za nieocenioną pomoc w biurze zawodów, wolontariuszowi Kubie i Martynie Komorowskiej za dzielne rowerowe pilotowanie biegnących, Krzysiowi Sawickiemu za nieustający co roczny udział i bycie jedynym dzielnym przedstawicielem nauczycielskiego grona :) oraz Pani Ani Salak, naszej super fotograf za piękne zdjęcia, które możecie tu podziwiać.
Oczywiście dziękuje też wszystkim obecnym rodzicom, że byliście, że chcieliście wspólnie z nami spędzić tę niedzielę i że pomagacie nam promować bieganie! Super!

Pełne wyniki wraz z czasami prześlę zainteresowanym uczestnikom na maila. (proszę podać w wiadomości)

Bardzo bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich za rok. Przyjdźcie i zobaczcie jak jest fajnie. No i pamiętajcie, że w naszej szkole wszyscy uczniowie w klasach 4-6 mają zaliczony bieg na 800m i to z naprawdę dobrymi czasami. Zatem nie ma ucznia, który by nie dał rady wystartować ;)

r

l sp

logo

 STALE

WSPÓŁPRACUJEMY:

logo LS

Fundacja Dzielo Nowego Tysiaclecia

mw-logo